Umów się

Promocja! Konsultacja

za 30 zł

Normalna cena wynosi 90 zł


 1. Wypełnij formularz kontaktowy
 2. Oddzwonimy do Ciebie i zorganizujemy odpowiedni termin badania
 3. Czekamy na Ciebie w naszym oddziale przy ulicy Stawowej 11/1A.

Zapłacisz dopiero na miejscu. W tej chwili tylko rezerwujesz termin. Płatność na miejscu możliwa jest gotówką lub kartą.

Rok temu zupełnie przypadkowo weszłam na stronę internetową Centrum Odżywiania i Zdrowia. Nie obiecywano tam cudów, jedynie proponowano realną szansę zrobienia czegoś dla własnego zdrowia. Zainteresowało mnie to, wypełniłam więc formularz kontaktowy.

W ciągu 6 miesięcy straciłam 30 kg! Sama nigdy nie dałabym sobie z tym rady. W moich wysiłkach wspierała mnie konsultantka ds. odżywiania. Codziennie korygowała mój jadłospis, dodawała mi otuchy, a przede wszystkim ogromnie mnie wspierała. W trakcie kuracji odchudzającej nie musiałam przestrzegać drastycznej diety ani cierpieć głodu i właśnie dlatego byłam bardzo zadowolona. Zawsze uwielbiałam dobre jedzenie, a moja konsultantka pokazała mi, że można odżywiać się smacznie a równocześnie zdrowo.

Stale utrzymuję swoją niższą wagę i mam zamiar nadal kontynuować zdrowy styl życia. Jednocześnie chcę podziękować Centrum Odżywiania i Zdrowia za to, że pomogli mi schudnąć.

Co dodać na zakończenie? Pozbyłam się 30 kilogramów, mam lepsze poczucie własnej wartości i świetne samopoczucie! Oznacza to dla mnie prawdziwe zwycięstwo.

Barbara M., lat 34 Wrocław

Od dzieciństwa uprawiałam różne dyscypliny sportowe, a więc nie musiałam przejmować się problemami z nadwagą, aż do czasu, kiedy podczas treningu doznałam urazu. Oznaczało to, że przez dłuższy czas nie mogłam wykonywać żadnych ćwiczeń sportowych.Wiele czasu spędzałam w domu, gdzie miałam bardzo mało ruchu. Często zjadałam coś z nudów, stopniowo zaczęłam przybierać na wadze! Z mojej sportowej sylwetki udało mi się „dopracować“ do wagi 75 kg, wtedy powiedziałam sobie: już dość! Wiedziałem, że sama sobie nie poradzę, wiedziałam też, że najlepszym partnerem w sporcie był mój trener. Poszukiwałam więc podobnego trenera, ale tym razem w dziedzinie odżywiania. Zdecydowałam się wypróbować współpracę z doradcą żywieniowym. Udało się! Na początku tego roku rozpoczęłam procedurę redukcji wagi pod okiem specjalistów z Centrum Odżywiania i Zdrowia, które nadal mnie wspiera i pomaga mi powrócić do formy. W ciągu pięciu miesięcy straciłam 16 kilogramów! Powróciła moja radość życia i chęć powrotu do moich ulubionych zajęć sportowych w wolnym czasie.Zdałam sobie sprawę z tego, że najważniejsze jest dobre samopoczucie i to, aby cieszyć się pełnią życia!

Anna N., lat 27 Wrocław

Dość długo nie mogłem pozbyć się nadwagi, a raczej dosyć znacznej otyłości. Skłamałbym, gdybym powiedział, że mi z tym nie przeszkadzało, ani nie ograniczało zdrowotnie. Ważyłem około 140 kg, może trochę więcej. Po wielu próbach i sposobach, takich jak tabletki i koktajle na chudnięcie, głodówki i inne, wyników nie miałem. Teraz już wiem, że nie mogło ich być.

Dzień, gdy poprosiłem Centrum Odżywiania i Zdrowia o pomoc, to dzień gdy znalazłem w sobie odwagę by przyznać samemu sobie, że w ten sposób już nie mogę żyć. Nie tylko z powodu problemów zdrowotnych, ale także swojego wyglądu i przede wszystkim problemów psychicznych. Cieszę się, że zdobyłem się na tę odwagę i zacząłem wreszcie chudnąć z pomocą specjalistki odżywiania, że zacząłem wreszcie robić coś pożytecznego dla swojego zdrowia.

Od początku wstydziłem się i niedowierzałem sobie, że będę w stanie sobie poradzić. Teraz mogę
powiedzieć, że wszystko zaczyna się w twojej głowie, dzięki podejściu specjalistki, uzyskałem kontrolę nad sobą samym. Zacząłem przestrzegać zasad zdrowego żywienia, po długim czasie zacząłem jeść śniadania, regularne posiłki co kilka godzin i pić odpowiednią ilość płynów.

Radek L., lat 38

Już od okresu dorastania stosowałam szereg diet. Nigdy jednak nie udało mi się schudnąć i utrzymać wagi. Za każdym razem traciłam cztery do pięciu kilogramów, po czym spadek wagi się zatrzymywał.

Byłam z tego powodu nieszczęśliwa.Takie sytuacje się nieustannie powtarzały, aż do tego roku.

O Centrum Odżywiania i Zdrowia powiedziała mi koleżanka z pracy, która miała już zestawiony jadłospis i regularnie chodziła do centrum.
Przejrzałam jej jadłospis i stało się dla mnie jasne, że też bym coś takiego chciała i że tego potrzebuję!

Potem odwiedziłam Centrum Odżywiania i Zdrowia, gdzie przygotowano mi jadłospis. Jednocześnie nauczyłam się tam, jakie artykuły warto kupować i gdzie je kupować. Z pomocą specjalisty udało mi się pozbyć się w ciągu ostatnich 8 miesięcy 29 kg i nadal utrzymuję swoją wagę.

Wreszcie znalazłam metodę, jak schudnąć. Wierzę, że uda się to także innym ludziom!

Joanna V., lat 38 Wrocław

Zwróciłam się do specjalisty ds. odżywiania, ponieważ od dłuższego czasu nie mogłam zredukowaćswojej wagi.

Zawsze starałam się dać sobie radę sama, ale tym razem mi się nie udawało. Nie rozumiałam dlaczego – nie jadłam zbyt dużych porcji, unikałam białego pieczywa, ograniczałam

słodycze i nie jadłam wieczorem. Dwa razy w tygodniu uprawiałam ćwiczenia a pomimo tego waga się nie zmniejszała. Dlaczego?

Już pierwsze badanie u specjalisty pokazało mi właściwy kierunek – zrozumiałam, że nie zawsze jesteśmy w stanie dać sobie radę sami. To, że poszłam w dobrym kierunku, okazało się zaraz po pierwszym miesiącu, kiedy zaczęłam stopniowo tracić na wadze. Urozmaicona oferta zdrowych przepisów bardzo mi pomogła, równocześnie zrozumiałam, jakie błędy popełniałam wcześniej.

W ciągu 4 miesięcy schudłam o 15 kilo, teraz czuję się naprawdę świetnie! To wspaniałe, kiedy krewni, przyjaciele i koledzy w pracy powtarzają mi, jak ładnie wyglądam.

Ewa B., lat 41 Wrocław

PROMOCJA!

Schudnij z nami niezawodnie i trwale, podobnie jak wiele kobiet przed Tobą!

Zarezerwuj jeszcze DZISIAJ termin konsultacja za jedyne 30 zł, standardowo 90 zł


W ramach 60-minutowego konsultacja ze specjalistą żywieniowym otrzymasz:

 • Kompleksową diagnozę

  przeprowadzoną przy pomocy urządzenia z certyfikatem medycznym

 • Wzór jadłospisu

  dla kontroli idealnej wagi

 • Fachowe zalecenia skrojone na miarę

  Dowiesz się, jakie błędy utrudniające Ci odchudzanie popełniałaś.

 • Motywacja i propozycja działania

  dla udanego odchudzania


 1. Wypełń formularz kontaktowy
 2. Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy odpowiedni termin konsultacja
 3. Czekamy na Ciebie w naszym punkcie obsługi

Zapłacisz dopiero na miejscu. W tej chwili tylko rezerwujesz termin. Płatność na miejscu możliwa jest gotówką lub kartą.

To, że nigdy nie udało Ci się schudnąć, to nie Twoja wina!

Nasz organizm ma specjalne mechanizmy, które kierują tym, czy będziemy zyskiwać czy też tracić na wadze. Jedną z głównych substancji regulujących nasz metabolizm jest leptyna. Przy wzroście poziomu leptyny nasz metabolizm przyspiesza się a my tracimy na wadze. Jeżeli jednak jego poziom spadnie, nasz metabolizm zwolni się a my zaczynamy tyć.

„Jeżeli zaczniesz odchudzać się w sposób, który nie jest optymalny dokładnie dla Twojego organizmu, poziom leptyny obniży się a Twój organizm zacznie "chronić” jak najwięcej zapasów tłuszczu."

To znaczy, że w takiej sytuacji postępy w odchudzaniu będą trudne lub nie będzie ich wcale, chociaż będziesz uprawiać ćwiczenia i jeść mniej.

Dlaczego nie wolno mi chudnąć więcej niż 4 kg za miesiąc?

Kluczem do redukcji wagi jest posiadanie programu przygotowanego dokładnie dla Ciebie i Twojego organizmu. Konieczne jest opracowanie takiej diety, przy której będziesz chudnąć naturalnie, tak aby Twój organizm nie uruchomił swoich „mechanizmów ochronnych“ zapobiegających stracie wagi. W przypadku większości przychodzących do nas kobiet optymalne jest odchudzanie w granicach od 2,7 kg do 4,3 kg na miesiąc. Zawsze trzeba brać pod uwagę konkretny przypadek.

Nasze klientki są zawsze zaskoczone, jak łatwo jest im schudnąć, kiedy zostały w sposób odpowiedzialny zbadane i otrzymają indywidualny plan. Właśnie w nim tkwi tajemnica sukcesu! Indywidualne podejście jest powodem, dla którego modelki i aktorki wynajmują konsultantów ds. odżywiania.

Oto najłatwiejsza droga do trwałej redukcji wagi


Kluczem jest opracowanie osobowościowego profilu odchudzania, który obejmuje następujące informacje konieczne do stworzenia planu szybkiego, wygodnego chudnięcia z trwałym efektem:

 • diagnostyka przy pomocy urządzenia medycznego

 • fachowa konsultacja ze specjalistą ds. odżywiania

 • analiza stylu życia i nawyków żywieniowych

 • analiza stanu zdrowia i dziedzicznych predyspozycji

„Dlaczego przywiązujemy tak dużą wagę do odchudzania bez głodowania i niewygodnych zmian w stylu życia?"

Wiemy bardzo dobrze, że jeżeli odchudzanie będzie dla naszych klientek niekomfortowe, po prostu nie będą traciły wagi. A jeżeli tak, to stracone kilogramy i tak prędzej czy później wrócą. Dlatego nasze programy zawsze skrojone są dokładnie na miarę tak, aby odchudzanie było  dla naszych klientek w maksymalnym stopniu przyjemne. Da się to zrobić nawet bez głodowania i codziennych ćwiczeń.


 • Jesz tylko potrawy, które Ci smakują (nie musisz rezygnować z alkoholu, potraw z grilla lub małych porcji słodyczy)
 • Liczba i warianty posiłków są dostosowane do Twoich możliwości czasowych
 • Jeżeli jadasz w jadłodajni lub w restauracji, dostosujemy Twój plan żywieniowy do tej sytuacji
 • Czy wiesz o tym, że od czasu do czasu stracisz nad sobą kontrolę i zjesz coś dodatkowo? Nie ma sprawy. Skorygujemy dietę w innych dniach tak, abyś mogła nadal płynnie chudnąć
 • Schudniesz bez poczucia głodu i bez niepotrzebnych ograniczeń w jedzeniu
 • Zagwarantujemy Ci, że nie będzie efektu jo-jo

Odchudzanie z nami jest odpowiednie dla Ciebie jeśli:

 • Masz mało czasu
 • Masz bardzo zwolniony metabolizm
 • Nie chcesz rezygnować z potraw, które lubisz ( w tym alkohol, potrawy z grilla czy słodyczy)

Odchudzanie z nami nie oznacza:

 • głodowania
 • stosowania rygorystycznych diet
 • codziennych ćwiczeń
 • braku energii

Kontakt

Stawowa 11,
50018 Wrocław

Godziny pracy

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00

Już wiele kobiet razem z nami bezpiecznie oraz trwale schudło.

Zamów oraz zapisz się na konsultacja w specjalnej cenie.

Jestem zainteresowany konsultacja oraz stworzeniem indywidualnego profilu odchudzania

Promocja! Konsultacja

za 30 zł

Normalna cena wynosi 90 zł


 1. Wypełnij formularz kontaktowy
 2. Oddzwonimy do Ciebie i zorganizujemy odpowiedni termin badania
 3. Czekamy na Ciebie w naszym oddziale przy ulicy Stawowej 11/1A.

Zapłacisz dopiero na miejscu. W tej chwili tylko rezerwujesz termin. Płatność na miejscu możliwa jest gotówką lub kartą.

Do końca promocji pozostaje

Maksymalna skuteczność bez żadnego ryzyka – Nic nie płacisz jeśli nie będziesz zadowolona z badań.


Wysoka skuteczność odchudzania pozwala nam zapewnić Ci 100 % gwarancję satysfakcji.

Jeśli nie będziesz zadowolona z badań – po prostu nam to powiedź. Nic nie zapłacisz.


Jestem zainteresowany badaniami oraz stworzeniem indywidualnego profilu odchudzania

Promocja! Badanie

za 30 zł

Normalna cena wynosi 90 zł


 1. Wypełnij formularz kontaktowy
 2. Oddzwonimy do Ciebie i zorganizujemy odpowiedni termin badania
 3. Czekamy na Ciebie w naszym oddziale przy ulicy Stawowej 11/1A.

Zapłacisz dopiero na miejscu. W tej chwili tylko rezerwujesz termin. Płatność na miejscu możliwa jest gotówką lub kartą.

Copyright © 2014 pohodlnehubnuti.cz Všechna práva vyhrazena - Podmínky a ochrana osobních údajů