Zamówić diagnostykę

Spis miast, w których mamy już gabinety:

arrow
Interesuje mnie Diagnostyka Metaboliczna!

Najczęściej Zadawane Pytania

Na czym polega wyjątkowość naszej metody? +

Zdecydowanie na tym, że jest jak najbardziej dopasowana do Twojego dnia. Po prostu – potrawy, które lubisz, znajdą się w Twoim jadłospisie. Oczywiście nie da się ich tam pozostawić wszystkich – nie jest możliwe na przykład częste jedzenie wędlin, słodyczy, itp.

Tak, to są odpowiedzi na moje pytania ZAMÓWIĆ WIZYTĘ
Jak szybko będę chudnąć? +

Ogólnie dotrzymujemy tempa utraty wagi zalecanego przez lekarzy – 3-4 kg na miesiąc. Chociaż prawdą jest, że na początku nasi klienci chudną szybciej. Jednak stopniowo stabilizujemy utratę wagi, aby zapobiec efektowi jo-jo. Jak szybko będziesz chudnąć konkretnie Ty chętnie Ci powiemy w oparciu o badanie.

Tak, to są odpowiedzi na moje pytania ZAMÓWIĆ WIZYTĘ
Boję się, że nie schudnę. +

Rozumiemy Twoje obawy, ale o tym też pomyśleliśmy. Naszym głównym zadaniem jest pomóc Ci schudnąć, dlatego nasi specjaliści żywieniowi wynagradzani są w zależności od tego, ile kilogramów z nimi stracisz. Dzięki tej unikalnej metodzie możemy zagwarantować wyniki i Twoje zadowolenie.

Tak, to są odpowiedzi na moje pytania ZAMÓWIĆ WIZYTĘ
Ile to będzie kosztować? +

Diagnostyka kosztuje zazwyczaj 97 zł, jednak jeżeli zamówisz ją już teraz, otrzymasz ją za jedyne 50 zł. Jakiekolwiek dalsze inwestycje zależą już tylko od Ciebie. To my mamy dopasować się do Ciebie, nie odwrotnie 🙂

Tak, to są odpowiedzi na moje pytania ZAMÓWIĆ WIZYTĘ
Czy będzie trzeba stosować jakieś suplementy pokarmowe? +

Jeżeli zechcesz stosować jakieś suplementy, chętnie pomożemy w wyborze tych, które pomogą CI jak najszybciej osiągnąć wyniki. Jednak nasza metoda opiera się na żywności, którą można kupić w dowolnym supermarkecie niedaleko Twojego domu.

Tak, to są odpowiedzi na moje pytania ZAMÓWIĆ WIZYTĘ
Boję się, że nie starczy mi czasu na stosowanie proponowanych rozwiązań. +

Chodzi nam o to, aby Twoje odżywianie się było jak najprostsze i bez zbytecznych zmian. To znaczy, że jeżeli teraz gotujesz w domu, chętnie pomożemy Ci zachować ten zwyczaj. A jeżeli na gotowanie nie masz czasu i jadasz w restauracjach, zalecimy Ci właściwe dania z karty Twojej ulubionej restauracji. Po prostu: jeżeli czasu masz niewiele, chętnie Ci znajdziemy takie rozwiązanie, które nie utrudni Ci niełatwego już dnia.

Tak, to są odpowiedzi na moje pytania ZAMÓWIĆ WIZYTĘ

Nareszcie koniec z uniwersalnymi, drastycznymi dietami, które i tak nie działają!

Z nami schudniesz, oto dowód

Rewolucyjna diagnostyka sprawdzi skład Twojego ciała i pokaże, gdzie znajduje się problem oraz jakie jest jego najlepsze rozwiązanie:

 • Jakich potraw należy unikać
 • Ilość niebezpiecznego wisceralnego tłuszczu w ciele
 • Wiek metaboliczny
 • Ilość tkanki beztłuszczowej (na przykład mięśnie i kości)
 • Jakie potrawy pomogą w chudnięciu
 • Wysokość podstawowego metabolizmu
 • Możliwości ograniczenia ilości tłuszczu w ciele

W oparciu o wyniki badań uda się schudnąć łatwiej i szybciej. Nasi specjaliści są opłacani od każdego kilograma, który pomogą wam zrzucić. Dzięki temu unikalnemu systemowi nasze klientki osiągają bardzo dobre wyniki.

Diagnostyka metaboliczna to bardzo dobry sposób

na szybkie schudnięcie we właściwych miejscach

 • Koniec z torturami! Najlepsze dostępne badania i całe doświadczenie naszych specjalistów umożliwią Ci chudnięcie bez głodu i utraty energii.
 • Już nigdy się nie zdarzy, że nagle przestaniesz się mieścić w ulubione stroje, a nowe będziesz mogła kupować według gustu a nie według tego, czy zakryją zbędne kilogramy.
 • Nie będziesz już się wstydzić w kostiumie kąpielowym
 • Nie będziesz sobie niszczyć zdrowia i wyrzucać pieniędzy na wątpliwe środki odchudzające i drastyczne diety, Twoja waga nie będzie się zachowywać jak na huśtawce.
 • Jesz tylko to, co Ci smakuje, ilość i warianty dań dopasowując do swoich możliwości czasowych. Wszystko zostanie dobrane dla Ciebie tak, byś nie była w ciągu dnia głodna.
 • Wiesz, że czasem tracisz kontrolę i zjadasz coś ekstra? Nic nie szkodzi. Pozostałe dni dostosujemy tak, abyś dalej płynnie chudła.
 • Gwarantujemy, że nie pojawi się efekt jo-jo, diagnostyka wejściowa ustali, co Ci broniło schudnąć, a późniejsza opieka weźmie pod uwagę uwarunkowania genetyczne.

Wypróbowałam już chyba wszystkie diety. Gdy traciłam jeden kilogram, zaraz przytyłam dwa. Moja waga nieustannie przybliżała się do 100 kg. Skończyłam tak, że mój posiłek na cały dzień lądował na talerzu deserowym i właśnie dlatego ciągle przybierałam na masie.

Odwiedziłam “Lżejsze życie”, gdzie zajęła się mną specjalistka, Pani Magdalena. Wszystko mi wyjaśniła i razem zaczęliśmy walkę w moją nadwagą. Ból stawów, zmęczenie oraz głód zniknęły,

Znów cieszę się pełnią życia i czuję się świetnie. Był to długodystansowy bieg. 1 rok i 2 miesiące i udało się. Dziś już wiem jak się zdrowo odżywiać i przy tym chudnąć bez cierpienia.

Joanna Rusińska - Dziś jestem szczęśliwa i o 20kg lżejsza!

Opłata wyłącznie 50 zł, , zazwyczaj 97 zł.

Schudniesz na pewno i bez efektu jo-jo,

zamów diagnostykę!


W ramach badania otrzymasz:

 • Kompleksowe badanie + godzina z wykwalifikowanym specjalistą

  Jeżeli masz dosyć frustracji, a chcesz zobaczyć wyniki. To badanie i wykwalifikowany ekspert pomogą Ci wreszcie osiągnąć wymarzoną wagę i utrzymać ją.

 • Dowiedz się, dlaczego nie mogłaś schudnąć – Diagnostyka na profesjonalnym urządzeniu

  Dowiesz się, w jakim stanie jest Twoje ciało i na czym trzeba się w Twoim przypadku skupić przy odchudzaniu. Dowiesz się również, jakie błędy popełniałaś w doborze potraw i otrzymasz wzorowy jadłospis.

 • Fachowe porady, motywacja i propozycja działania w oparciu obadania

  Godzinna konsultacja z wykwalifikowanym specjalistą, podczas której otrzymasz jasne wytłumaczenie wszystkich wyników badań i propozycję działań, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzoną wagę.


 1. Wypełnij formularz kontaktowy
 2. My zadzwonimy do Ciebie i ustalimy dogodny termin konsultacji
 3. Będziemy na Ciebie czekać w naszym gabinecie

načítá se objednávkový formulář

Płatność dopiero na miejscu. Zarezerwuj tylko termin. Zapłacić możesz na miejscu, gotówką albo kartą.