Zamówić diagnostykę

Kliknij na obrazek, by zobaczyć rozwój wagi

Gdy urodziłam drugie dziecko przytyłam 23 kg. Już przed ciążą moja waga nie była idealna. Zawsze walczyłam ze swoją wagą ale nie miałam aż tak silnej woli żeby schudnąć. Przed porodem zdecydowałam, że odwiedzę poradnię żywieniową.  Radykalnie a przede wszystkim ostatecznie coś zrobię ze swoją wagą. Lżejsze życie to był łatwy wybór. Zacząć tracić wagę chciałem tak po pół roku, żeby nie wpływało to na karmienie piersią. Znalazłam oczywiście następne wymówki.

Po 3 miesiącach schudłam 15 kg.

To na pewno nie jest koniec, dopiero zaczynam   Dopiero teraz sobie uświadamiam, ile problemów zdrowotnych i psychicznych niesie za sobą nadwaga. Przestały mnie boleć plecy, jestem w lepszej kondycji fizycznej, również dzięki ćwiczeniom, które włączyłam do swojego życia. Cieszę się, gdy widzę wyniki. Przede wszystkim mam większą samoocenę a nie muszę się sobie wstydzić.  Jeszcze teraz nie wierzę, że można było tego dokonać bez ciągłego uczucia głodu. Do Lżejsze życie chodzę z przyjemnością, Pani Alena Ondrouškova zawsze mi dobrze doradziła i zawsze czuje się jak na spotkaniu z przyjaciółką.

Hana Jarošová - 23 kg

Wypróbowałam już chyba wszystkie diety. Gdy traciłam jeden kilogram, zaraz przytyłam dwa. Moja waga nieustannie przybliżała się do 100 kg.

Skończyłam tak, że mój posiłek na cały dzień lądował na talerzu deserowym i właśnie dlatego ciągle przybierałam na masie.

Odwiedziłam “Lżejsze życie”, gdzie zajęła się mną specjalistka, Pani Magdalena. Wszystko mi wyjaśniła i razem zaczęliśmy walkę w moją nadwagą. Ból stawów, zmęczenie oraz głód zniknęły,

Znów cieszę się pełnią życia i czuję się świetnie. Był to długodystansowy bieg. 1 rok i 2 miesiące i udało się. Dziś już wiem jak się zdrowo odżywiać i przy tym chudnąć bez cierpienia.

Joanna Rusińska -20.0 kg

Kliknij na obrazek, by zobaczyć rozwój wagi

Odwiedzić SUNKINS postanowiłem po efektach jakie przyniosło mojej siostrze – bliźniaczce.

Nigdy nie stosowałem diety i na początku byłem zaniepokojony, czy sobie z tym poradzę. Szybko zdałem sobie sprawę, że stosować diety nie będę, ale zmienię menu w zależności od typologii

kompleksowego odżywiania. Nauczyłem się również jeść śniadania, czego nigdy nie robiłem, odżywiam się regularnie. Udało mi się nawet oduczyć picia kawy.

Interesującym odkryciem było to, że chociaż jesteśmy z siostrą bliźniakami, mamy zupełnie inne spalanie tłuszczów i cukrów. Oznacza to, że mamy różne diety.

Moja kondycja fizyczna także stale się poprawia. Wielu znajomych po tym, jak schudłem 25 kg,

nie rozpoznaje mnie na ulicy. Mama mnie nawet zachęca, abym już się nie odchudzał, ale moim celem jest schudnąć jeszcze kolejnych pięć kilogramów.

Najgorsze było zebrać się w sobie i zacząć!

Dalibor Nevřivý - 24,6 kg

Kliknij na obrazek, by zobaczyć rozwój wagi

Od dzieciństwa mam do czynienia z nadwagą i zbierałem jedno niepowodzenia za drugim. Próbowałem niezliczoną diet i wydałem wiele pieniędzy na cudowne produkty. Wszystko na nic. Do czasu aż zdecydowałem się umówić na konsultacje w SUNKINS. Dziś wiem, że wyjaśnienie tego jak zmienić swoje nawyki żywieniowe a przede wszystkim aby je dotrzymywać w miarę możliwości jest tą jedną, najprostszą drogą do utraty masy ciała bez „diety cud” i za to wielkie dzięki SUNKINS.

Przez rok schudłem niewiarygodnych 21 kg.

Chociaż pewnych grzechów nie byłem w stanie sobie odmówić dalej korzystam z waszych porad.

Chciałbym jeszcze raz podziękować całemu personelowi SUNKINS, życzę wielu sukcesów w pracy a przede wszystkim wielu zadowolonych klientów.

Pavel Florián - 18,6 kg

Kliknij na obrazek, by zobaczyć rozwój wagi

Zgłosiłam się do poradni w celu poprawy swojego zdrowia oraz wyglądu. Wiedziałam, że sama nie dam rady podołać wyzwaniu, potrzebowałam opieki specjalisty, który mnie poprowadzi po właściwych torach.

Jak pierwszy raz przyszłam do poradni moja waga wynosiła 80,2 kg. Wiem, że jak bym nie przyszła, nic nie zmieniła i waga stale by rosła. Po pierwszej wizycie dostałam pierwsze cenne wskazówki, które pomogły ograniczyć moje niewłaściwe nawyki. Z każdą kolejną wizytą, omawiałyśmy postępy razem z dietetyczką oraz eliminowałyśmy kolejne niewłaściwe nawyki. Dostawałam wiele ciekawych, a przede wszystkim zdrowych przepisów dzięki którym moja dieta nie była monotonna tylko urozmaicona i ciekawa oraz przede wszystkim smaczna.

Po trzech miesiącach schudłam 14kg, później przez kolejne 5 miesięcy razem z dietetyczką pracowałyśmy nad stabilizacją wagi. Dodatkowo straciłam kolejne 4kg. Obecnie ważę 62kg, czuję się zdecydowanie lepiej, zdrowiej i mam więcej energii do życia.

Jestem zadowolona nie tylko z efektów, ale również z tego że teraz już wiem, jak prawidłowo się odżywiać.

Magdalena Bednarz - 19 kg

Już wiele kobiet schudło z nami w sposób pewny i trwały.

Jeszcze dzisiaj umów się na Diagnostykę Metaboliczną za promocyjną cenę, a schudniesz i Ty.

Interesuje mnie Diagnostyka Metaboliczna!

Rewolucyjna diagnostyka sprawdzi skład Twojego ciała i pokaże, gdzie znajduje się problem oraz jakie jest jego najlepsze rozwiązanie:

 • Jakich potraw należy unikać
 • Ilość niebezpiecznego wisceralnego tłuszczu w ciele
 • Wiek metaboliczny
 • Ilość tkanki beztłuszczowej (na przykład mięśnie i kości)
 • Jakie potrawy pomogą w chudnięciu
 • Wysokość podstawowego metabolizmu
 • Możliwości ograniczenia ilości tłuszczu w ciele

W oparciu o wyniki badań uda się schudnąć łatwiej i szybciej. Nasi specjaliści są opłacani od każdego kilograma, który pomogą wam zrzucić. Dzięki temu unikalnemu systemowi nasze klientki osiągają bardzo dobre wyniki.

Nareszcie koniec z uniwersalnymi, drastycznymi dietami, które i tak nie działają!

Z nami schudniesz, oto dowód

 • Koniec z torturami! Najlepsze dostępne badania i całe doświadczenie naszych specjalistów umożliwią Ci chudnięcie bez głodu i utraty energii.
 • Już nigdy się nie zdarzy, że nagle przestaniesz się mieścić w ulubione stroje, a nowe będziesz mogła kupować według gustu a nie według tego, czy zakryją zbędne kilogramy.
 • Nie będziesz już się wstydzić w kostiumie kąpielowym
 • Nie będziesz sobie niszczyć zdrowia i wyrzucać pieniędzy na wątpliwe środki odchudzające i drastyczne diety, Twoja waga nie będzie się zachowywać jak na huśtawce.
 • Jesz tylko to, co Ci smakuje, ilość i warianty dań dopasowując do swoich możliwości czasowych. Wszystko zostanie dobrane dla Ciebie tak, byś nie była w ciągu dnia głodna.
 • Wiesz, że czasem tracisz kontrolę i zjadasz coś ekstra? Nic nie szkodzi. Pozostałe dni dostosujemy tak, abyś dalej płynnie chudła.
 • Gwarantujemy, że nie pojawi się efekt jo-jo, diagnostyka wejściowa ustali, co Ci broniło schudnąć, a późniejsza opieka weźmie pod uwagę uwarunkowania genetyczne.

Spis miast, w których mamy już gabinety:

Opłata wyłącznie 50 zł, , zazwyczaj 97 zł.

Schudniesz na pewno i bez efektu jo-jo,

zamów diagnostykę!


W ramach badania otrzymasz:

 • Kompleksowe badanie + godzina z wykwalifikowanym specjalistą

  Jeżeli masz dosyć frustracji, a chcesz zobaczyć wyniki. To badanie i wykwalifikowany ekspert pomogą Ci wreszcie osiągnąć wymarzoną wagę i utrzymać ją.

 • Dowiedz się, dlaczego nie mogłaś schudnąć – Diagnostyka na profesjonalnym urządzeniu

  Dowiesz się, w jakim stanie jest Twoje ciało i na czym trzeba się w Twoim przypadku skupić przy odchudzaniu. Dowiesz się również, jakie błędy popełniałaś w doborze potraw i otrzymasz przykładowy jadłospis.

 • Fachowe porady, motywacja i propozycja działania w oparciu obadania

  Godzinna konsultacja z wykwalifikowanym specjalistą, podczas której otrzymasz jasne wytłumaczenie wszystkich wyników badań i propozycję działań, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzoną wagę.


 1. Wypełnij formularz kontaktowy
 2. My zadzwonimy do Ciebie i ustalimy dogodny termin konsultacji
 3. Będziemy na Ciebie czekać w naszym gabinecie

načítá se objednávkový formulář

Płatność dopiero na miejscu. Zarezerwuj tylko termin. Zapłacić możesz na miejscu, gotówką albo kartą.

Maksymalny sukces i żadnego ryzyka

jeżeli nie będziesz zadowolona z diagnostyki, nie płacisz!


Duża skuteczność chudnięcia pozwala nam dać Ci 100% gwarancji, że będziesz zadowolona.

Jeżeli nie będziesz zadowolona z diagnostyki, zwrócimy Ci pieniądze.


Interesuje mnie Diagnostyka Metaboliczna!